Przygody Warszawskiego Kruka

Po wielu miesiącach prac udało się stworzyć interaktywną przygodę, która pozwala odkryć Warszawę z zupełnie innej strony. To również wciągająca historia, mająca różne zakończenia, w zależności od podjętych wyborów. To mechanika gry pozwalająca, na uczestnictwo w przygodzie dowolnego dnia i godzinie. Zobacz zwiastun.

Cityscapes.pl  - Interaktywne doświadczenie w świecie rzeczywistym.

Cityscapes.pl - Interaktywne doświadczenie w świecie rzeczywistym.

Odtwórz Wideo

Fabuła

Wielka miłość

Business Talk (1).png

Wybory i ich następstwa

Business Talk (4).png

Klucznik

Business Talk (3).png

Kraina snów

Business Talk (5).png

W Warszawie osadzonej w krainie snów, w którym Klucznik rozdaje wszystkie karty, przyjdzie Ci rozwiązać szereg zadań. Wcielisz się tytułowego Kruka i wyruszysz w najbardziej heroiczną i niebezpieczną ze swoich podróży. Będziesz podążać jego ścieżką zdobywając mistyczne umiejętności i tajemnicze artefakty, Od Ciebie będzie zależało jaki los czeka Kruka na końcu.

Zdjęcia z gry

Wiemy, że im się podobało :) 

Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest dla Nas priorytetem podczas rozgrywki, z tego powodu przykładamy szczególna uwagę do standardów sanitarnych. Przez większość czasu gra prowadzi przez otwarty teren, podczas przygody obowiązują aktualne przepisy sanitarne. Wszystkie punkty stacjonarne jak równanie napotkane osoby podczas gry stosują się do wytycznych ministra zdrowia. Wzięcie udziału w przygodnie jest bezpieczne.